SSS

Üyelik Süreci Hakkında

Üye olma aşamasında istenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra tarafınıza onay süreciyle alakalı bir e-posta gelecek. Onay süreci olumlu bir şekilde sonuçlandıktan hemen sonra alışverişe başlayabilirsiniz.

İş ortaklarımızı daha yakından tanımak adına sitemize üye olan kurumların vergi levhası ve imza sirkülerini talep etmekteyiz.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Kredi Kartı, banka hesap kartı, banka Havalesi ve EFT'dir. 

Online alışverişleri için; TR400003200000000085062672 IBAN numarasına TURKSPORT SPOR URN. SAN. ve TİC LTD ŞTİ. adına, siparişinizin toplam tutarını işlem açıklaması alanına SİPARİŞ NUMARANIZI yazarak; en geç 7 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir. Sipariş tutarı ile örtüşmeyen havale ödemeleri sipariş iptal edilerek geri gönderilecektir. Yanlış IBAN numarasına yapılan havale ödemelerinde Decathlon sorumlu değildir.

En Az Ne Kadar Sipariş Oluşturmam Gerekiyor?

Her ürünün kendi sayfasında kaç adet sipariş verildiği takdirde toplu sipariş olarak değerlendirilip indirim uygulanacağı açıklanmıştır. Belirtilen adetlerin altında kalan siparişler onaylanmayacaktır. 

İndirimleri Nasıl Görüntüleyebilirim?

Her ürünün minimum adete istinaden belirtilen indirim oranı ürün sayfasında yer almaktadır.

Kişisel Bilgilerim Güvende mi?

Kişisel bilgilerin 3. şahıslar ve firmalar ile paylaşılmamaktadır. Birlikte çalıştığımız firmaları daha iyi tanıyabilmek ve güvenliğin için yaptığın alışverişler ve görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.

Sipariş Teslimat Süresi Nedir?

Siparişleri 7 iş günü içerisinde kargoya vermeyi hedefliyoruz. Depo adresimize 600 km’den az mesafelerde bir günde, 600 km’den fazla mesafelerde iki-beş günde teslim edilir. Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da birimlere teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir Kargo firmalarının dağıtım yapmadığı bölgelerde ürünlerini şubeden teslim alman gerekecektir.